Sylwia Płaneta logo

BLOG

Sesja rodzinna lifestyle I sesja w ramach licytacji dla WOŚP I Siewierz

Już drugi rok z rzędu brałam udział w akcji jaką jest wystawienie na licytację dla WOŚP lifestylowej sesji zdjęciowej w moim wykonaniu.

Chrzest Święty Bartusia I Będzin

Każdą uroczystość chrztu świętego jaką mam przyjemność fotografować przeżywam razem z Wami. Są to dla mnie równie duże emocje i wzniosła chwila jak i dla Was - rodziców i pozostałych uczestników. Oprócz odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa, aby uchwycić te najważniejsze momenty w wyjątkowy sposób zależy mi na tym, aby reportaż jaki dla Was wykonuję był pewnego rodzaju historią, opowiadaniem. Aby wydarzenia z tego dnia pokazać w sposób ciekawy dla widza muszę być niezwykle spostrzegawcza, starać się przewidywać pewne zachowania, ruchy czy gesty, a także być zawsze o krok na przód - przewidywać również co wydarzy się już za chwilę. Musze być niezwykle czujna, aby ważny moment nie umknął mojemu oku.

Sesja ciążowa w plenerze I Siemianowice Śląskie

Ależ nam towarzyszyły emocje podczas tej sesji! Ciemne chmury unosiły się nad naszymi głowami. Nie wiedzieliśmy czy uda nam się z powodzeniem zrealizować tą sesję! Przyznam szczerze, że wszystko odbyło się w ekspresowym tempie. Raz, dwa, trzy... robimy to, robimy tamto, idziemy tam, a później jeszcze tam... a niebo robiło się co raz bardziej granatowe.

Ania i Rafał I Romantyczna sesja pary zakochanych o zachodzie słońca I Dąbrowa Górnicza

Pogoda w tym dniu była cudownie sprzyjająca! Wspólnie uzgodniliśmy, że sesja odbędzie się gdzieś na łonie natury i para w 100% mi zaufała godząc się tym samym na moją propozycję pleneru.

crossmenu-circlearrow-right-circle