Sylwia Płaneta logo

Hej! Jestem Sylwia, fotograf z Będzina.

Z pasją i przyjemnością przygotowuję i wykonuję sesje fotograficzne – w tym sesje rodzinne (domowe i plenerowe), sesje ciążowe, sesje noworodkowe i sensualne sesje kobiece. Zajmuję się również fotografią ślubną i okolicznościową.

Wiele osób lubi przechowywać wspomnienia na zdjęciach – w takich przypadkach z pomocą przychodzę ja – profesjonalny fotograf. Będzin to piękne miasto, w którym wspólnie znajdziemy wiele ciekawych miejsc, idealnych na wykonanie sesji plenerowej. Jeśli wolisz zdjęcia we własnym domu lub moim przytulnym studio, również jestem do Twojej dyspozycji.

Gwarantuję, że podczas naszego spotkania Ty i Twoi bliscy poczujecie się swobodnie, dzięki czemu razem stworzymy piękne fotografie, do których będziecie wracać z uśmiechem na ustach.

Specjalizuję się w fotografii okolicznościowej – jestem fotografem ślubnym, wykonuję także zdjęcia podczas innych uroczystości rodzinnych, na przykład Chrztu Świętego czy urodzin. Uchwycenie ważnych momentów, uwiecznienie dynamiki i wyjątkowości Twojego dnia jest dla mnie priorytetem. Jednocześnie staram się pozostać niezauważalna dla gości, aby nie krępować ich i nie przeszkadzać we wspólnym świętowaniu.

Oprócz fotografii ślubnej chciałabym zaproponować Ci także inne rodzaje zdjęć, jakie mogę wykonać dla Ciebie i Twoich bliskich. Spotkamy się w dogodnym dla Was terminie, we wspólnie wybranym miejscu i stworzymy piękną pamiątkę zwyczajnego dnia.

Sesje rodzinne w moim wykonaniu zawsze są pełne ciepła i pozytywnych uczuć. Potrafię oddać na zdjęciach emocje, które pojawiają się na Waszych twarzach choćby tylko na ułamek sekundy. Dzięki swobodnej atmosferze, modele w różnym wieku doskonale bawią się podczas naszego spotkania.

Podobnym, subtelnym klimatem charakteryzują się sesje ciążowe i noworodkowe. Obiecuję, że nie będę przesadnie Was stylizować czy ustawiać w sztuczne pozy. Naturalność i Wasz komfort są dla mnie najważniejsze, a zadowolenie z efektów jest zawsze najwspanialszą nagrodą za dobrze wykonaną pracę.

Nieco bardziej stylizowane i odważne są wykonywane przeze mnie sesje dla kobiet. Lubię podkreślać kobiecość, która w przypadku każdej z nas może przejawiać się w inny sposób. Nigdy jednak nie proponuję rozwiązań, stylizacji czy póz, w których czułabyś się niekomfortowo. Pamiętaj: podczas sesji zdjęciowej zawsze chodzi o zatrzymanie czasu i stworzenie pięknych wspomnień, dlatego dołożę wszelkich starań, żebyś w jej trakcie czuła się dobrze, a efekt był dla Ciebie satysfakcjonujący.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się ze mną i przekaż mi wszystkie szczegóły, abym jak najlepiej mogła przygotować się do spotkania z Tobą jako Twój wymarzony fotograf. Będzin jest miastem, w którym mieszkam i pracuję, jednak istnieje możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej także w dowolnym innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Skorzystaj z FORMULARZA i napisz do mnie! Jestem otwarta na różne pomysły dotyczące Twojej wymarzonej sesji!

Chcesz wiedzieć co o mnie oraz o mojej pracy sądzą inni? ---> Przeczytaj opinie moich klientów.

Zapraszam również do zakładki BLOG, gdzie zobaczysz pełne reportaże, efekty sesji oraz PORTFOLIO.

Sylwia Płaneta fotograf
Pragniesz wyjątkowych fotografii?
no pewnie, że tak!, więc...
ZAREZERWUJ
Fotograf rodzinny Będzin
JESTEM
fotografem rodzinnym
kocham sesje lifestyle
wykonuję reportaże
uwieczniam kobiecość

Przejdź do portfolio

sesja pary narzeczeńska fotograf będzin
crossmenu-circlearrow-right-circle