Już drugi rok z rzędu brałam udział w akcji jaką jest wystawienie na licytację dla WOŚP lifestylowej sesji zdjęciowej w moim wykonaniu.

Jak łatwo się domyślić takową sesje udało się w tym roku wylicytować przez tą wspaniałą i radosną rodzinkę jaką tutaj Wam prezentuję!

Zarówno dla rodziców jak i dla dziecka nasze spotkanie przebiegło na pełnym luzie, a to wszystko za sprawą tego, że całość odbyła się w naturalnym i znanym otoczeniu jakim jest podwórko tuż obok domku, a i kilka ujęć w samym domku też udało się zrobić na pamiątkę.

Jerzyk – główny model wszedł już w poważny wiek, bo skończył aż 2 latka! Ta sesja była swego rodzaju świętowaniem jego urodzin!

Na zdjęciach ukazana jest również nowa pasja tatusia – hodowla kur – jakie one piękne i w cudownym otoczeniu sobie mieszkają to mówię Wam! … i koguty takie dostojne! ;) No i po swojskie jajeczka możecie się zgłosić!

Za pewne gdy orkiestra będzie grała kolejny raz to również przyłączę się do akcji! Wiecie jaką dodatkowo macie korzyść z tego, że decydujecie się wspomóc WOŚP licytując sesje w moim wykonaniu? Taką, że w podziękowaniu za Wasz dobry uczynek ja się zupełnie nie ograniczam i oddaję Wam cały materiał z sesji! Czyli nie zakrzątacie sobie głowy wyborem najlepszych ujęć, bo i tak dostajecie je ode mnie wszystkie! :)

Zapraszam do oglądania tej wspaniałej, kolorowej, pełnej prawdziwych emocji, uśmiechu i radości galerii ze zdjęciami!